Другий відкритий тренувальний турнір «”VENOM OPEN” БК DIOGEN Billiarder Handicap Table (+0.5)

название турнира: Другий відкритий тренувальний турнір «”VENOM OPEN” БК DIOGEN Billiarder Handicap Table (+0.5)
бильярдная: Спортивно - бильярдный клуб ФСБУ в Харьковской области "ARGUS"
начало: 23 марта 2024; 10:30
окончание: 24 марта 2024; 18:30
дисциплина: Ігри за системами ROUND ROBBIN, DOUBLE ELIMINATION та SINGLE ELIMINATION
вступительный взнос: 600
призовой фонд: 70% від внесків

дополнительная информация:

Другий відкритий тренувальний турнір "VENOM OPEN" Billiarder Handicap Table (+0.5) у БК DIOGEN за адресою вул. Академіка Павлова 317.


✅ "Більярдний стіл з розрахунком на всіх: інноваційна концепція 'Billiarder Handicap Table' прагне вирівняти шанси гравців на всіх рівнях, враховуючи не лише їхнє спортивне звання, а й вік та досвід. Ця ідея сприяє взаємодії між гравцями та ефективному проведенню турнірів, забезпечуючи рівні умови для усіх учасників. Долучайтеся до випробування цієї концепції та надсилайте свої враження на вказану адресу  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . Участь у 'VENOM OPEN' може стати вашим кроком до вершини більярдного мистецтва!"

✅  Реєстрація за номером +38 (093) 239-29-50, або на сайті https://tournamentservice.net/tournament.php?participants=48571

✅  23 березня - Основна кваліфікація (ROUND ROBBIN):Гравці розпочинають свою кваліфікаційну подорож з ранку, зігріваючи кулі на розминці перед матчами, які починаються о 10:15. У системі ROUND ROBIN та дисципліною “Вільна піраміда з продовженням”, гравці змагатимуться за вихід у фінальну кваліфікацію, де кожен зможе позмагатися у трьох зустрічах до 4 перемог. На 'VENOM OPEN' вирішуватимуться не лише переможці, але й майстерність гравців, яка визначить їхнє місце в фіналі. 

✅  24 березня - Фінальна кваліфікація (DOUBLE ELIMINATION), Play off (SINGLE ELIMINATION): обіцяє ще більше напруги та емоцій. З системою DOUBLE ELIMINATION та дисципліною "Комбінована Піраміда з продовженням" до 3 перемог, гравці виходять на боротьбу за перемогу. В Play off у системі SINGLE ELIMINATION та дисципліною “Динамічна піраміда з продовженням” до 4 перемог, буде вирішуватися хто заслуговує на титул чемпіона 'VENOM OPEN'. 

✅  Готуйтеся до неймовірних епізодів та найкращих вражень, бо лише тут насправді ви зможете побачити великих гравців на великому столі. "Більярдний Майстер-Клас: Правила Гри на 'VENOM OPEN' майстерність використання правил так само важлива, як і вправність з киями. Ось деякі ключові аспекти цього захоплюючого турніру:

✅ Забуте - Не Зараховане: Тільки кулі, які заздалегідь визначені або летять безпосередньо, зараховуються.

✅  Штраф та Повертання: Штраф за промах - повернення кулі на стіл або мінус одна куля.

✅  Розбій Піраміди - Активний чи Пасивний:Обов'язковий змішаний розбій з вибором активного або пасивного підходу.

✅  Особливі Випадки! Заказані та забиті кулі такі як: "ТРІПЛЕТ", "СУХИЙ ЛИСТ" та "ДЖАМП" зараховуються за дві кулі! Це - технічні хитрощі для стратегів.

На 'VENOM OPEN' ваші навички та розум будуть піддані випробуванню. Готуйтеся до виклику та нехай кращий переможе!

"Більярдний Карнавал 'VENOM OPEN' в клубі 'DIOGEN' призиває всіх гравців засвітити свої киї та насолодитися більярдним азартом."

✅ Знижки та акції для учасників:

Топові гравці отримають спеціальні прівілеї:

50% знижка на гру в більярд на місяць для переможців.

25% та 15% знижки для гравців на 3-4 та 5-8 місця відповідно.

А ще більше вигід для учасників на 9-16 та 17+ місця.

✅  Форма Одягу: Вільна, як і ми "Українці"!

✅  Вступний Внесок: Лише 600 гривень за участь у цьому більярдному святі.

✅  Призовий фонд: 70% від внесків. 

Знижки та Акції для Учасників: Топові гравці отримають спеціальні привілеї.

✅  Більярдний Прорив з "Tournament Service" і "Billiarder Handicap Table": Ваш рейтинг буде розрахований за допомогою передового сервісу "Tournament Service", а "Billiarder Handicap Table" вирівнює шанси на перемогу для кожного гравця.

✅  Інвестиційні Перспективи: Інвестуйте у майбутнє більярду та підтримайте майбутніх переможців. Нехай "VENOM OPEN" в клубі "DIOGEN" стане для вас святом, наповненим емоціями та гарним настроєм!✨"

✅  Інформаційна підтримка: 

Вся оперативна інформація розміщується  на сайтах : Billiarder.com.ua та billiard.kh.ua. У Viber-групах «Більярд у Харкові/Інформаційний канал», «BILLIARDER.COM.UA/Спільнота», телеграм канал «Більярд у Харкові/Федерація/Школа чемпіонів», та viber чат «Бильярд в Харькове».

 

✅ Спонсором більярдного турніру в Харкові VENOM OPEN є компанія Billiarder і Школа Чемпіонів, яка спеціалізується на професійному навчанні гри в більярд в Харкові, а також внесла на перший відкритий тренувальний турнір з більярду в Харкові VENOM OPEN Billiarder handicap table (-0.5) гарантований призовий фонд у розмірі 2750 гривень. 

✅ Більярд у Харкові - це не тільки захоплюючий час, але й справжня спільнота однодумців, які прагнуть вдосконалити свої навички. Ми - кампанія більярду, де кожен знаходить щось особливе для себе, будь то професійні тренування або неформальні зустрічі під час гри в більярд. 
✅ Наша школа більярду в Харкові відкрита для будь-якого віку та рівня підготовки. Ми навчаємо не тільки ефективно та продуктивно приймати участь у змаганнях, грати в більярд, але й стратегічного мислення, поваги до суперника та спортивної етики. 
✅ Шановні друзі більярду в Харкові!
Ми, команда ентузіастів більярду, дуже цінуємо вашу підтримку та зацікавленість у розвитку цієї чудової гри в нашому місті. Ваша активна участь може зробити значний внесок у підтримку молодих талантів, які мріють стати майстрами більярдного мистецтва.
Ми віримо в силу спільної дії та знаємо, що кожен внесок, незалежно від його розміру, може мати велике значення для розвитку більярду в Харкові. Ваша пожертва допоможе забезпечити молодим спортсменам доступ до необхідного обладнання, тренувань та участі в турнірах.
Ми запрошуємо вас приєднатися до нашої ініціативи та зробити свій внесок у розвиток більярду в Харкові. Разом ми зможемо створити найкращі умови для розвитку талантів та подарувати нашому місту ще більше радості від гри у більярд.

З повагою, 

Дякуємо за вашу увагу та можливий внесок у нашу спільну справу!

                                                                                                                                                

До Тренувального турніру "VENOM OPEN" допускаються усі наявні 24 категорії:

12 спортивних категорій:

1.✅МСУМК - (майстер спорту України міжнародного класу) - Паламар Евген ,Афанасьєва Олена,Білозеров Дмитро,Мачтаков Олег ,Безуглов Дмитро,Півченко Артур, Рибалко Богдан,Шматченко Жанна,Пудовкіна Марія,Клестова Анна;

☑️ CHAMPION - ЗМСУ ( Заслужений Майстер України) - Коваленко Анастасія,Вінокур Ярослав,Тарновецький Ярослав.

 

☝️Далі вказуються спортсмени - Харків'яни,але до турніру допускаються усі бажаючі Українці 

2.✅МСУ (майстер спорту України) - Шугалей Богдан,Галушко Олег,Родіонов Андрій 

☑️ MASTER - Кононенко Радомир 

3.✅КМСУ чоловіки (кандидат у майстри спорту України серед чоловіків) - Сідоренко Микола,Кононенко Радомір,Калашніков Антон,Поляков Артур,Ісмаілов Теймур,Юрусов Володимир,Сердюк Костянтин,Покус Евген,Крилов Анатолій.

☑️ PROFESSIONAL - Ткач Валерій,Крейдун Олександр,Котенко Олександр,Станіславський Фелікс 

4.✅КМСУ сеньори (кандидат у майстри спорту України серед Сеньорів) - Камишніков Дмитро,Старченко Дмитро,Півоваров Володимир,Шульженко Олег.

☑️ PROFESSIONAL - Михайло Одарюк ,Шевченко Руслан,Коротєєв Сергій, Олег Андрєєв,Крутоголов Олександр,Голуб Дмитро,Данченко Володимир,Калин Олександр;

5.✅ I РОЗРЯД (перший дорослий розряд) - Ісаєв Владислав, Байрак Всеволод,Єлецький Данило,Коротєєва Анна, Кравченко Данило,Мороз Володимир, Подмогільний Дмитро,Роєва Юлія , Русанов Геннадій.

☑️ EXPERT - Харченко Сергій,Купрін Дмитро,Виноградов Костянтин,Барських Дмитро,Тріфонов Денис,Харченко Олексій,Шендрік Костянтин,Вовченко Іван,Гончаров Андрей,Тимур Дем'яненко,Сергій Калина,Забайрачний Олексій,Максим Гньотов,Дмитро Абалмасов,Гончар Денис, Птягин Максим,Місько Дмитро,Сірий Валерій,Лебединський Ігор,Кірпік Евген,Козел Петро,Денис Звездін,Криворотенко Олександр

6.✅ C.P. & COACH &MARKER-( commercial player ) - Станіславський Фелікс,Черняєв Віталій,Гордієнко Роман,Чумак Олександр,Гасумов Михайло 

-(COUCH)- Сергій Овсянников,Білих Олександр,Надар Бегіладзе, Роман Попов,Тітов Костянтин.

-(MARKER) -Чернявський Кирило, Олександр Христянин,Моцьо Віктор,Артамонов Олександр,

Кострубицький Сергій,Игор Цяцька

7.✅КМСУ жінки ( кандидат у майстри спорту України серед жінок) - Родніна Віолетта 

☑️ PROFESSIONAL - Роєва Олена.

8.✅ II РОЗРЯД ( другий дорослий розряд )-  

☑️EXPERT - Герасименко Владислав,Арслан Машаріпов, Харченко Олексій,Богдан Повелиця,Тарас Котенко,Іван Гончаренко, Сухачев Андрій,Виходцев Олексій,Коломієць Денис,Попов Павло,Ключка Георгій,Левченко Ігор,Голіков Андрій,Зуб Евген,Мягков Денис,Годін Віталій,Григорян Сергій,Семенець Денис,Коновалов Юрій,Нетіков Дмитро,Роман Сідоренко,Василенко Сергій,Сарадян Ерік,Антон Нерубенко,Молчанов Владислав,Філіп Доуртмес,Рибалко В'ячеслав,Іван Рубан,Шаньшин Олексій, Андрей Веселий, Сергей Жеваго, Кирпик Евгений, Полотненко Павел,Дроздов Артур,Мисюра Евгений,Анголов Евгений,Матюнин Алексей,Бочаров Алексей.

 

9.✅ III РОЗРЯД ( третій дорослий розряд) -

☑️ EXPERT - Ковальов Андрій,Городовой Радислав,Влад Савченко,Дегтярьов Олександр, Мушег Мартиросян,Косінов Олексій, Кузьменко Владислав, Мисочко Антон,Видашенко Михайло,Шанхай Козаченко,Дьяченко Олексій,Телійчук Сергій,Лашин Петро,Блезнюк Костянтин, Микита Сложевський,Станіслав Попов ,Эсміра Якименко,Олена Анголова,Антон Орлов,Круговий Максим, Олександр Скрипник, Ярослав Куліш,Віталій Шкарбан,Антон Конфедерат,Лубяний Сергій,Андрій Поспелов, Дроздов Артур,Петров Сергій,Михалевич Андрій,Ланкін Євген,Каратаєв Олексій,Фомін Эдуард , Коваленко Олександр,Педченко Микола,Гадяцкий Александр

10.✅ 1 юнацький розряд - Бабаєв Арсеній , Горошко Кирило, Літовченко Микола,Матюнін Олексій,Оніщенко Архіп,Покус Іван,Тарасенко Данило,Юрусов Артем;

☑️ ADEPT - Григорян Артур.

11.✅ 2 юнацький розряд - Бабаєв Георгій, Герасименко Владислав,Гура Лев ,Зобенько Ростислав,Зотов Олег,Немцев Михайло,Неудачін Микита,Таврін Антон ,Шуєв Олексій 

☑️ ADEPT-

12.✅ 3 юнацький розряд - Халапов Борислав ,Боровой Іван ,Салвесен Володимир

☑️ ADEPT - 

 

12 Аматорських категорій

1.✅AMATEUR - Усі бажаючі чоловіки від 21 до 40 років ;

2.✅ AMATEUR - Усі бажаючі чоловіки від 41 до 60 років ;

3.✅ AMATEUR - Усі бажаючі підлітки від 17 до 20 років;

4.✅ AMATEUR - Усі бажаючі жінки від 21 до 50 років;

5.✅ AMATEUR - Усі бажаючі чоловіки доросліше 61 року +;

6.✅ AMATEUR - Усі бажаючі юніори від 14 до 16 років;

 

7.✅ AMATEUR - Усі бажаючі жінки доросліше 51 років +;

8.✅ AMATEUR - Усі бажаючі юнаки від 10 до 13 років ;

9.✅ NEWBIE - Усі бажаючі гравці дорослише 10 років ,які приймають участь у турнірі не більш як в третій раз;

10.✅ STARTING - Усі бажаючі гравці,які приймають участь у турнірі в перше ;

11.✅ CHILD - Усі бажаючі ДІТИ від 8 до 9 років;

12.✅ CHILD - Усі бажаючі ДІТИ 7 років і молодші.

 

 


Турнирная сетка:
Турнирная сетка 2: