Відкритий тренувальний турнір «VENOM OPEN III» 11-12 травня Billiarder Handicap Table (0.0) у БК CEASAR за адресою пр. Героїв Харкова 181.

Третій відкритий тренувальний турнір «VENOM OPEN» Billiarder Handicap Table (0.0)  11-12 травня у БК CEASAR за адресою пр. Героїв Харкова 181.

Увага! В регламенті є зміни:

  1. Фора помножується на 3. (Наприклад: Фора 10/7 * 3 = 30/21. Першому гравцю потрібно забити 30 куль, а другому 21)
  2. Основна кваліфікація буде проходити за системою до двох поразок з Вільній піраміди з продовженням та обирається 16 кращих гравців
  3. Фінальна кваліфікація буде проходити за груповою системою з Динамічній піраміди з продовженням (4 групи по 4 гравця, з яких виходить по 2 гравця з кожної групи)
  4. PLAY OFF (Вісімка кращих) буде проходити за системою без поразок з Комбінованої піраміди з продовженням.

✅ «Більярдний стіл з розрахунком на всіх: інноваційна концепція ‘Billiarder Handicap Table’ прагне вирівняти шанси гравців на всіх рівнях, враховуючи не лише їхнє спортивне звання, а й вік та досвід. Ця ідея сприяє взаємодії між гравцями та ефективному проведенню турнірів, забезпечуючи рівні умови для усіх учасників. Долучайтеся до випробування цієї концепції та надсилайте свої враження на вказану адресу  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . Участь у ‘VENOM OPEN’ може стати вашим кроком до вершини більярдного мистецтва!»
✅  Реєстрація за номером +38 (093) 239-29-50, або на сайті https://billiarder.com.ua/news/vidkritij-trenuval-nij-turnir-venom-open-iii-11-12-travnya-billiarder-handicap-table-0-0-u-bk-ceasar-za-adresoyu-pr-geroyiv-harkova-181/
✅  11 травня — Основна кваліфікація (DOUBLE ELIMINATION): Гравці розпочинають свою кваліфікаційну подорож з ранку, зігріваючи кулі на розминці перед матчами, які починаються о 10:15. У системі DOUBLE ELIMINATION та дисципліною “Вільна піраміда з продовженням”, гравці змагатимуться за вихід у фінальну кваліфікацію, де кожен зможе позмагатися. На ‘VENOM OPEN’ вирішуватимуться не лише переможці, але й майстерність гравців, яка визначить їхнє місце в фіналі.
✅  12 травня — Фінальна кваліфікація (ROUND ROBBIN), Play off (SINGLE ELIMINATION): обіцяє ще більше напруги та емоцій. З системою ROUND ROBBIN та дисципліною «Динамічна Піраміда з продовженням», гравці виходять на боротьбу за перемогу. В Play off у системі SINGLE ELIMINATION та дисципліною “Комбінована піраміда з продовженням”, буде вирішуватися хто заслуговує на титул чемпіона ‘VENOM OPEN’.
✅  Готуйтеся до неймовірних епізодів та найкращих вражень, бо лише тут насправді ви зможете побачити великих гравців на великому столі. «Більярдний Майстер-Клас: Правила Гри на ‘VENOM OPEN’ майстерність використання правил так само важлива, як і вправність з киями. Ось деякі ключові аспекти цього захоплюючого турніру:
✅ Забуте — Не Зараховане: Тільки кулі, які заздалегідь визначені або летять безпосередньо, зараховуються.
✅  Штраф та Повертання: Штраф за промах — повернення кулі на стіл або мінус одна куля.
✅  Розбій Піраміди — Активний чи Пасивний: Обов’язковий змішаний розбій з вибором активного або пасивного підходу.
✅  Особливі Випадки! Заказані та забиті кулі такі як: «ДУПЛЕТ», «АБРІКОЛЬ» та «МАССЕ» зараховуються за дві кулі! «ТРІПЛЕТ», «СУХИЙ ЛИСТ» та «ДЖАМП» зараховуються за три кулі! Це — технічні хитрощі для стратегів.

На ‘VENOM OPEN’ ваші навички та розум будуть піддані випробуванню. Готуйтеся до виклику та нехай кращий переможе!

«Більярдний Карнавал ‘VENOM OPEN’ в клубі ‘CEASAR’ призиває всіх гравців засвітити свої киї та насолодитися більярдним азартом.»
✅ Знижки та акції для учасників:
Топові гравці отримають спеціальні прівілеї:
50% знижка на гру в більярд на місяць для переможців.
25% та 15% знижки для гравців на 3-4 та 5-8 місця відповідно.
А ще більше вигід для учасників на 9-16 та 17+ місця.
✅  Форма Одягу: Вільна, як і ми «Українці»!
✅  Вступний Внесок: Лише 600 гривень за участь у цьому більярдному святі.
✅  Призовий фонд: 70% від внесків та гарантований призовий фонд від благодійних внесків.
Знижки та Акції для Учасників: Топові гравці отримають спеціальні привілеї.
✅  Більярдний Прорив з «Tournament Service» і «Billiarder Handicap Table»: Ваш рейтинг буде розрахований за допомогою передового сервісу «Tournament Service», а «Billiarder Handicap Table» вирівнює шанси на перемогу для кожного гравця.
✅  Інвестиційні Перспективи: Інвестуйте у майбутнє більярду та підтримайте майбутніх переможців. Нехай «VENOM OPEN» в клубі «CEASAR» стане для вас святом, наповненим емоціями та гарним настроєм!✨»
✅  Інформаційна підтримка:
Вся оперативна інформація розміщується  на сайтах : Billiarder.com.ua та billiard.kh.ua. У Viber-групах «Більярд у Харкові/Інформаційний канал», «BILLIARDER.COM.UA/Спільнота», телеграм канал «Більярд у Харкові/Федерація/Школа чемпіонів», та viber чат «Бильярд в Харькове».

✅ Спонсором більярдного турніру в Харкові VENOM OPEN є компанія Billiarder і Школа Чемпіонів, яка спеціалізується на професійному навчанні гри в більярд в Харкові, а також внесла на перший відкритий тренувальний турнір з більярду в Харкові VENOM OPEN Billiarder handicap table (0.0).
✅ Більярд у Харкові — це не тільки захоплюючий час, але й справжня спільнота однодумців, які прагнуть вдосконалити свої навички. Ми — кампанія більярду, де кожен знаходить щось особливе для себе, будь то професійні тренування або неформальні зустрічі під час гри в більярд.
✅ Наша школа більярду в Харкові відкрита для будь-якого віку та рівня підготовки. Ми навчаємо не тільки ефективно та продуктивно приймати участь у змаганнях, грати в більярд, але й стратегічного мислення, поваги до суперника та спортивної етики.
✅ Шановні друзі більярду в Харкові!
Ми, команда ентузіастів більярду, дуже цінуємо вашу підтримку та зацікавленість у розвитку цієї чудової гри в нашому місті. Ваша активна участь може зробити значний внесок у підтримку молодих талантів, які мріють стати майстрами більярдного мистецтва.
Ми віримо в силу спільної дії та знаємо, що кожен внесок, незалежно від його розміру, може мати велике значення для розвитку більярду в Харкові. Ваша пожертва допоможе забезпечити молодим спортсменам доступ до необхідного обладнання, тренувань та участі в турнірах.
Ми запрошуємо вас приєднатися до нашої ініціативи та зробити свій внесок у розвиток більярду в Харкові. Разом ми зможемо створити найкращі умови для розвитку талантів та подарувати нашому місту ще більше радості від гри у більярд.
З повагою,
billiarder.com.ua/ Школа чемпионів
Дякуємо за вашу увагу та можливий внесок у нашу спільну справу!

Турнирная сетка:
Турнирная сетка 2: