"Більярдний Карнавал "VENOM OPEN" в клубі "ОЛІМП" 20 ciчня

Створено інноваційну концепцію " Billiarder  Handicap Table" з метою вирівнювання можливостей гравців на всіх рівнях. Основні причини включають аналіз різниці в рівнях не лише за спортивними званнями, але й за віком та досвідом гри в більярд.

Ідея полягає в тому, щоб надати можливість всім гравцям взаємодіяти, навіть якщо вони не мають великого спортивного досвіду. Зокрема, виключено випадкове випадання куль для більш ефективного проведення турнірів, і їх рекомендується вести у формі тренувальних для підготовки до серйозних змагань.

 

Автор закликає до перевірки ефективності таблиці в дії та надсилання результатів та конструктивної критики на вказану електронну адресу : Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript Перший "Відкритий Тренувальний Турнір" планується у Харкові, а його успішна реалізація може призвести до більшого інтересу до більярду, підвищення рівня гравців та популяризації спорту в Україні.

 

"VENOM OPEN": Шлях до Вершини - Умови та Екшн!

Світ більярду об'єднується на "VENOM OPEN" – тренувальному турнірі, де кожен розташований шар змагається за своє місце на столі. Давайте зануримося в атмосферу захоплюючих кваліфікацій та фінальної частини цього заходу.

️ 20 січня - Початок Подорожі:

Основна кваліфікація – це перша ступінь на шляху до слави. З ранку, учасники розігріватимуть кулі на розминці, після чого матчі розпочнуться о 10:45. Збагачена система ROUND ROBBIN стане ареною для "Вільної піраміди з продовженням", де гравці змагатимуться за вихід у фінальну кваліфікацію.

Кожен Гравець  зможе позмагатися у трьох зустрічах.Ігри, де перемога – це ключ, а майстерність – валюта.

Система Оцінювання та Вибір Кращих:

Світ більярду – це не лише про перемогу, але й про майстерність. Критерії розподілу місць у групах буде більше, ніж просто рахунок. Кількість перемог, особисті зустрічі та різниця в партіях – ось те, що визначить, хто отримає шанс вибороти своє місце в фіналі

 

21 січня - За Грандіозним Фіналом:

Фінальна кваліфікація обіцяє ще більше напруги та емоцій. З 10:30 вранці розпочнеться розминка, а матчі стартують о 10:45. Система DOUBLE ELIMINATION виганятиме гравців після двох поразок, а дисципліна "Комбінована Піраміда з продовженням" обов'язково принесе захоплення.

Кожен Гравець зможе позмагатися у мінімум як двух зустрічах.

Гра за Все або Ніщо - PLAY OFF:

О 14:30 - 15:00 розгортається PLAY OFF, де гравці виходять на боротьбу за перемогу в системі SINGLE ELIMINATION. "Динамічна Піраміда з продовженням" до 4-х перемог – це кульмінація, де вирішиться, хто заслуговує на титул чемпіона "VENOM OPEN".

Тримайте свої киї готовими, адже "VENOM OPEN" – це не просто турнір, це подорож в світ стратегії, емоцій та непередбачуваності. Готуйтеся до неймовірних епізодів та найкращих вражень, бо лише тут насправді ви зможете побачити великих гравців на великому столі.

 

"Більярдний Майстер-Клас: Правила Гри на "VENOM OPEN"

☝️ Гравці, увага! "VENOM OPEN" вимагає від вас не лише вправності, але й майстерності у використанні правил. Давайте детально розглянемо основні нюанси цього захоплюючого більярдного турніру:

✅1. Забуте - Не Зараховане:

Випадково забиті кулі не матимуть значення! Лише ті, що летять безпосередньо чи були заздалегідь визначені вслух, отримають оцінку.

✅2. Штраф та Повертання:

Під час виконання штрафу забита куля повертається на стіл. Якщо кулі  немає як забитої - гравець отримує мінус одну кулю. Звучить азартно, чи не так?

✅3. Розбій Піраміди - Активний чи Пасивний:

Розбій Піраміди - обов'язково ЗМІШАНИЙ. Але ви маєте вибір:

Активний Розбій: Три Білі кулі повинні доторкатися трьох бортів чи дві доторкнутися до бортів а одна  перекатитися через середину поля.

Пасивний Розбій: Червоній кулі достатньо пройти лише два борти та перекатитися через середню лінію. Звучить складно? Тримайте гаряче!

✅4. Ведення Гри - Спортивне Виконання:

Ведення гри - це справжня наука.

Гравець повинен касатися однією з куль до двох бортів на одній половині столу.

Або виконувати перекат кулі через середню лінію та касання його ж до борта або в обратному порядку.

Чим вишуканіше - тим краще!

✅5. Особливі Случаї - "ТРІПЛЕТ", "СУХИЙ ЛИСТ" та "ДЖАМП":

Заказані та забиті кулі як "ТРІПЛЕТ", "СУХИЙ ЛИСТ" та "ДЖАМП" варто пам'ятати - їх зараховується за дві кулі.

Саме суперник знімає зі столу другу кулю.

Це справжні хитрощі для вправних стратегів!

На "VENOM OPEN" вас чекає не лише гра в більярд, а й виклик для вашого розуму та вправності. Готуйте киї, гравці, і нехай кращий переможе! ✨

 • SPOILER:
  "Більярдний Карнавал "VENOM OPEN" в клубі "ОЛІМП"
  ☝️ Дорогі гравці, це ваш шанс засвітити свої киї та зануритися у світ більярдного азарту на "VENOM OPEN" в клубі "ОЛІМП"! Ось, що чекає на вас на цьому незабутньому турнірі:
  ✅ Форма Одягу: Вільна, Як Ми "Українці"!
  Забудьте про стандартні фасони та краватки. "VENOM OPEN" пропонує свободу вибору стилю, адже ми – справжні українці, які цінують комфорт.
  ✅ Вступний Внесок та Допомога ЗСУ:
  Лише 500 гривень за участь у цьому більярдному святі. І кожен ваш внесок допомагає Збройним Силам України. Грати – це важливо, але грати для доброї справи – це ще краще!
  ✅ Призовий Фонд,Гарантійний Призовий Фонд та Подарунки:
  70% від внесків разберутся між переможцями + Гарантійний Призовий Фонд.А ще, на топ-4 гравців чекають сертифікати від клубу "Олімп",а саме абонементи на відвідування тренажерного залу, турецької бані,солярію та послуги парикмахера у салоні красоти. І навіть якщо не досягли вершин, чекає вас приємний подарунок!
  Знижки та Акції для Учасників:
  Топові гравці отримають спеціальні привілеї:
  50% знижка на гру в більярд на місяць для переможців.
  25% та 15% знижки для гравців на 3-4 та 5-8 місця відповідно.
  А ще більше вигід для учасників на 9-16 та 17+ місця.
  Акція "Перший Час Гри - 50% Знижка":
  Зареєструйтеся до 15.01 до 10:30 і отримайте можливість скористатися акцією "Перший Час Гри - 50% Знижка". Гра на половину ціни – це чудовий старт на "VENOM OPEN"!
  Нехай "VENOM OPEN" у клубі "ОЛІМП" стане для вас яскравим святом, наповненим емоціями та гарним настроєм!

Більярдний Прорив з "Tournament Service" і "Billiarder Handicap Table"
️ Персональний Рейтинг: Після завершення турніру ваш рейтинг буде розрахований за допомогою передового більярдного сервісу "Tournament Service". Відтепер кожен гравець може вірити у чесність та об'єктивність свого рейтингу.
Коригування Рейтингу: Організатори, що обрали "Billiarder Handicap Table" для своїх тренувальних турнірів, отримують можливість виправити місце гравця в рейтингу. Це важливий крок для зроблення наступного турніру ще привабливішим для всіх учасників та фанатів. Завдяки цьому шанси на перемогу стають більш рівними.
Інвестиційні Перспективи: Для інвесторів це відмінна нагода вкласти свої фінанси в кар'єру улюбленого гравця. З "Billiarder Handicap Table" і "Tournament Service" ви маєте можливість взяти участь у розвитку більярду та підтримати майбутні переможці.
Подорож до Величі: Збережіть емоції та гарантовані розваги, оскільки разом ми крокуємо у майбутнє більярду, де кожен гравець має можливість зрости та вибороти своє місце у світі "Billiarder Handicap Table" та "Tournament Service"!

✨ Інвестиції у Світ Більярдного Азарту! ✨

☝️ Увага до вболівальників та більярдних спортивних інвесторів:

"VENOM OPEN" - це не просто турнір, це шанс бути частиною спортивного свята та розвивати більярдний бізнес!

Інвестиції в Гравців:
Якщо ви хочете не тільки вболівати за улюбленого гравця, а й стати його інвестором, "VENOM OPEN" вас чекає. Кожен гравець вартує вашої фінансової підтримки для подальшого розвитку його більярдної кар'єри.

Демократія на Більярдному Столі:
Турнірне правило "Billiarder Handicap Table" вирівнює шанси на перемогу для кожного. Азарт, цікавість та веселощі гарантовані!

Ігри для Збагачення:
Не лише азарт, але й шлях до особистого збагачення. "VENOM OPEN" - це не просто гра, це інвестиції у краще майбутнє та вас чекає цікавий світ більярдного бізнесу.

Приєднуйтеся та Інвестуйте:
Приходьте на відкритий Тренувальний Турнір, вболівайте за гравців, пропонуйте свої фінансові варіанти та станьте інвестором у яскраві матчі та змагання!

Нехай "VENOM OPEN" в клубі "ОЛІМП" стане для вас святом, наповненим емоціями та гарним настроєм! ✨

Турнирная сетка: