ВІДКРИТИЙ ТРЕНУВАЛЬНИЙ ТУРНІР «VENOM OPEN V STAGE» Billiarder Handicap Table у БК "АГАТ"

название турнира: ВІДКРИТИЙ ТРЕНУВАЛЬНИЙ ТУРНІР «VENOM OPEN V STAGE» Billiarder Handicap Table у БК "АГАТ"
бильярдная: Спортивно - бильярдный клуб ФСБУ в Харьковской области "ARGUS"
начало: 17 августа 2024; 10:00
окончание: 18 августа 2024; 18:00
дисциплина: Піраміда
вступительный взнос: 700
призовой фонд: 70% від внесків + гарантований призовий фонд від благодійних внесків

 

ВІДКРИТИЙ ТРЕНУВАЛЬНИЙ ТУРНІР «VENOM OPEN V STAGE» Billiarder Handicap Table 17-18 серпня у БК АГАТ за адресою пр. Героїв Харкова 74.

ВІДКРИТИЙ ТРЕНУВАЛЬНИЙ ТУРНІР «VENOM OPEN V STAGE» Billiarder Handicap Table  17-18 серпня у БК АГАТ за адресою пр. Героїв Харкова 74.

Більярдний стіл з розрахунком на всіх: інноваційна концепція ‘Billiarder Handicap Table’ прагне вирівняти шанси гравців на всіх рівнях, враховуючи не лише їхнє спортивне звання, а й вік та досвід. Ця ідея сприяє взаємодії між гравцями та ефективному проведенню турнірів, забезпечуючи рівні умови для усіх учасників. Долучайтеся до випробування цієї концепції та надсилайте свої враження на вказану адресу  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . Участь у ‘VENOM OPEN’ може стати вашим кроком до вершини більярдного мистецтва!» Більярдний Прорив з «Tournament Service» і «Billiarder Handicap Table»: Ваш рейтинг буде розрахований за допомогою передового сервісу «Tournament Service», а «Billiarder Handicap Table» вирівнює шанси на перемогу для кожного гравця.

Платформа «Billiarder Handicap Table» - це про тих, хто має намір навчитися змінювати хід гри в кожному матчі на свою користь!" З повагою та з вірою в краще майбутнє. Cпільнота Billiarder.

 Формат проведення змагання:

 • ЗАТВЕРДЖЕНА ТАБЛИЦЯ ФОР:

BILLIARDER HANDICAP TABLE (+0.5), та таблиця яка використовувалася на другому етапі в БК “DIOGEN”

 • Щоб мінімізувати ймовірність несправедливого розподілу гравців за аматорськими категоріями «STARTING» та «NEWBIE», вводиться обов’язкове коротке тестування (15-20 хвилин).
  Тільки після виконання секретних вправ ви зможете стати супергравцем «VENOM OPEN»!
 • Фора у PLAY OFF не більш ніж 9/5!
 • Кількість призових місць збільшується до 8-ми.
 • Кожен учасник має право на 1 ТЕХНІЧНУ ПЕРЕРВУ до 5-ти хвилин у кожній партії і одну ОСНОВНУ ПЕРЕРВУ до 10 хвилин у матчі. У РАЗІ ВІДМОВИ від гри з суперником — рахунок буде ставитись поразкою в контр-партії!
 • 17 серпня — Основна кваліфікація буде проходити за системою до двох поразок (DOUBLE ELIMINATION), за дисципліною “ВІЛЬНА ПІРАМІДА з продовженням” з відбором 16 найкращих гравців. При цьому фора множиться на потенційну кількість партій (*3). Гравці розпочинають свою кваліфікаційну подорож з ранку, зігріваючи кулі на розминці перед матчами, які починаються о 10:15.
 • 18 серпня — Фінальна кваліфікація буде проходити за системою ROUND ROBIN (кругова система) з дисципліни «ДИНАМІЧНА ПІРАМІДА» з продовженням, з відбором 8 найкращих гравців (з призовими місцями). Дистанція — до 3-х перемог.PLAY OFF  (SINGLE ELIMINATION) — обіцяє ще більше напруги та емоцій. З системою SINGLE ELIMINATION (олімпійська система на виліт) та дисципліною “КОМБІНОВАНА ПІРАМІДА з продовженням”, буде вирішуватися хто заслуговує на титул чемпіона ‘VENOM OPEN.

  Готуйтеся до неймовірних епізодів та найкращих вражень, бо лише тут насправді ви зможете побачити великих гравців на великому столі.

Більярдний Майстер-Клас та Правила Гри:

Майстерність використання правил так само важлива, як і вправність з киями. Ось деякі ключові аспекти цього захопливого заходу:

1) Зараховуються тільки ті кулі, які заздалегідь визначені! (Можна заказувати 2 кулі і якщо одна з них буде у лузі, ця куля зараховується).

2) Штраф за промах — повернення кулі на стіл або мінус одна куля.

3) Розбій Піраміди — Активний чи Пасивний: Обов’язковий змішаний розбій з вибором активного або пасивного підходу.
Особливі Випадки та технічні хитрощі для стратегів:

 • Заказані та забиті кулі такі як: «ДУПЛЕТ», «АБРІКОЛЬ» та «МАССЕ» зараховуються за дві кулі!

 

 • Заказані та забиті кулі такі як: «ТРІПЛЕТ», «СУХИЙ ЛИСТ» та «ДЖАМП» зараховуються за три кулі!

.

На ‘VENOM OPEN’ ваші навички та розум будуть піддані випробуванню. Готуйтеся до виклику та нехай кращий переможе!

Форма одягу: Вільна, як  ми Українці!

Вступний внесок: 700 гривень.

Призовий фонд: 70% від внесків + гарантований призовий фонд від додаткових благодійних внесків.

Реєстрація:  за номером +380932392950, або на сайті billiarder.com.ua

Знижки та акції для учасників:

 1. Учасники які зареєструвались до початку турніру, мають знижку 50% на першу годину гри!
 1. Топові гравці 1-4 місця: 50% знижка на гру в більярд на місяць, та сертифікати на 5,3,2,2 годин безкоштовної гри.
 1. 5-8 місця, які не пройдуть у півфінали, будуть нагороджені 800 грн і 25% знижкою на місячне відвідування більярдного клубу.
 1. 5-16 місця: 25% знижка на гру в більярд на місяць.
 1. 17-32 місця: 15% знижка на гру в більярд на місяць.
 1. 33+ місця: 10% знижка на гру в більярд на місяць.
 1. Фотографії, які потім ви зможете скачати за посиланням.
 2. Гра на 9ти професійних столах.

Інформаційна підтримка:
Вся оперативна інформація розміщується  на сайтах : Billiarder.com.ua та billiard.kh.ua. У Viber-групах «Більярд у Харкові/Інформаційний канал», «BILLIARDER.COM.UA/Спільнота», телеграм канал «Більярд у Харкові/Федерація/Школа чемпіонів», та viber чат «Бильярд в Харькове».

Інвестиційні Перспективи:

Шановні друзі більярду в Харкові!
Ми, команда ентузіастів більярду, дуже цінуємо вашу підтримку та зацікавленість у розвитку цієї чудової гри в нашому місті. Ваша активна участь може зробити значний внесок у підтримку молодих талантів, які мріють стати майстрами більярдного мистецтва.
Ми віримо в силу спільної дії та знаємо, що кожен внесок, незалежно від його розміру, може мати велике значення для розвитку більярду в Харкові. Ваша пожертва допоможе забезпечити молодим спортсменам доступ до необхідного обладнання, тренувань та участі в турнірах.
Щоб приєднатися до нашої ініціативи та благородного руху зробивши свій внесок у розвиток більярду в Харкові, або додати кошти на ГАРАНТОВАНИЙ ПРИЗОВИЙ ФОНД телефонуйте за номером +38(093)239-29-50, або надсилайте повідомлення на пошту Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Разом ми зможемо створити найкращі умови для розвитку талантів та подарувати нашому місту ще більше радості від гри у більярд. Інвестуйте у майбутнє більярду та підтримайте майбутніх переможців. Нехай «VENOM OPEN»  стане для вас святом, наповненим емоціями та гарним настроєм!

З повагою,
billiarder.com.ua/ Школа чемпионів
Дякуємо за вашу увагу та можливий внесок у нашу спільну справу!

Спонсори:

Спонсором більярдного турніру в Харкові “VENOM OPEN” є Більярдний Клуб ОХОТА, який надає можливість грати на професійних та уходжених столах, у гарній атмосфері та обслуговуванням. Компанія Billiarder та Школа Чемпіонів, яка спеціалізується на професійному навчанні гри в більярд в Харкові та відкрита для будь-якого віку та рівня підготовки. Вона навчає не тільки ефективно та продуктивно приймати участь у змаганнях, грати в більярд, але й стратегічного мислення, поваги до суперника та спортивної етики, а також робить внески на всі етапи ВІДКРИТИХ ТРЕНУВАЛЬНИХ ТУНІРІВ з більярду в Харкові “VENOM OPEN” Billiarder Handicap Table.

Більярд у Харкові — це не тільки захоплюючий час, але й справжня спільнота однодумців, які прагнуть вдосконалити свої навички.

 

Турнирная сетка:
Турнирная сетка 2:
Турнирная сетка 3: